Лімузин ЗАЗ - цікавий ретро кар - незабутнє враження

 

 

Майстер Сергій недавно він зібрав 6-метровий «Запорожець». А в планах - восьмиметровий «Москвич» -лімузина. Все життя Сергій з міста Мала Виска, що в Кіровоградській області, їздив тільки на старовинних автомобілях, відреставрованих власноруч. Найпершим в його експлуатацію потрапив Opel Adam 1926 випуску. Машина була обладнана дерев'яними колесами зі спицями і дерев'яним кермом. Потім був «автомобіль Герінга», який Сергій купив ще на початку 70-х, коли подібні машини вважалися металобрухтом і віддавалися за безцінь. Кілька років пішло на реставрацію, але машинка вийшла потужною і витривалою - на цьому автомобілі Сергій прокотився в Ленінград і назад (обидва автомобілі зараз дбайливо зберігаються в приватній колекції в Німеччині).

Незабаром Сергію набридло реставрувати мотлох і він вирішив «створити» щось зовсім вже неповторне. Так з'явився спортивний двомісний автомобіль з пластика, який автор назвав «Самоделочка». Автомобіль отримав величезні колеса, салон піднімався і опускався за бажанням господаря, двері відкривалися вгору.

Потім майстру захотілося покататися на лімузині, звичайно, власноруч виготовленому. З'явилася ідея зробити його з «Запорожців». «Я купив три старих« Запорожця », ми з хлопцями розрізали їх, зробили на комп'ютері« розтяжку », потім викрійки, зварили все, поставили раму, додали всередину весь необхідний фарш, - розповідає він, - всередині все сидіння оббиті червоним велюром, стоїть холодильник, музика, грубка, все як положено! ». Зараз шедевр Сергія майже готовий. Єдина заковика в тому, як його перефарбувати. «Мені просто ніде його пофарбувати! - журиться майстер. - У моєму містечку немає жодної камери довжиною в шість з половиною метрів ». Бензин лімузин-запорожець вживає помірно - всього 5,5 літра, а його максимальна швидкість - 80 км / год.

Але на лімузині невгамовний винахідник не став зупинятися. Вже зараз він розробив проект лімузина-москвича. Винахідник вже і прикупив один 401-й «Москвич». А лімузін- «Запорожець», говорить, продасть. Покупці вже знайшлися, пропонували 8 тисяч доларів. Проблема тільки в тому, що у лімузина «Запорожця» поки немає документів ....

© Copyright 2006–2022. All Rights Reserved.

Send