ХОЧЕТЕ ВИПРОБУВАТИ ПРИПЛИВ АДРЕНАЛІНУ - ЗАМОВТЕ ПРОКАТ квадроцикли та БАГГИ !!

Справжній екстрим - випробуйте свої навички екстремального водіння

квадрациклах - ЕКСТРЕМАЛЬНІ ЗАЇЗДИ БЕЗ ЛІМІТІВ

Де межа ваших можливостей?

Для любителів справжнього драйву та пригод по бездоріжжю. Хочете увірватися і підкорити водні рубежі або пролетіти по складному горбистому маршруту? Для любителів екстремальних поїздок у нас є потужні повнопривідні квадроцикли.

Спеціально для вас ми проклали по мальовничих околицях складні траси, які дозволять вам почувстововать межу своїх можливостей.

Професійні інструктори проведуть інструктаж або швидко навчать Вас навчать управляти потужним квадроциклом і ви станете справжнім підкорювачем бездоріжжя.

Оренда квадроцикла варто 350 грн / 30 хвилин.

справжній драйв

спеціальні траси

спеціальне екіпірування

ВИ ЗАЦІКАВИЛИСЯ? СПРАВЖНІЙ АДРЕНАЛІН РАШ !!!

Ми організуємо вам незабутній відрив і драйв
ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК !!! ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК !!!

Відео-запис GoPro

спеціальні траси

Чи безпечно навіть для дітей

БАГГИ - ралійний ЗАЇЗДИ

Комфортний позашляховик - спробуйте і переконайтеся

Сучасний і потужні пройдисвіти, ми спеціально підготували для вас універсальні машини, ідеально підходять під будь-які стилі водіння!

Хочете відірватися від переслідування і відчути себе в шкурі Божевільного Макса? Долайте бездоріжжя в адреналіновому драйві, через бруд і пісок будьте швидше своїх конкурентів! Пройдіть трасу входячи на повній швидкості в круті і попереджайте різкі замети.

Хочете помилуватися краєвидом, спокійно і розслаблено подолати бездоріжжя? Легко! Баггі комфортно провезе вас як по прекрасним пейзажам так і по вибоїстих дорогах. Ідеальний транспорт для прогулянок з дітьми!

Оренда баггі варто 350 грн / 30 хвилин.

А ЩЕ У НАС Є ПАТІБАСИ

єдині в Україні і кращі в Європі мобільні нічні клуби

Партія автобусів

MOVE & PLAY
photo5217831656696687413

Неймовірні розваги !!

Колір: чорний Місць: до 30

Партія автобусів

MONSTER TRUCK
Monster-truck

Комплектація VIP Premium

Місць: 12

Партія автобусів

GOLDEN PRIME
Патібас GoldenPrime

Паті-бас Преміум-класу, тільки краще!

Колір: золотий Місць: до 30
ЩЕ БІЛЬШЕ ПАТІБАСОВ !! ЩЕ БІЛЬШЕ ПАТІБАСОВ !!

Де можна замовити недорого баггі в Києві?

Баггі є чимось на зразок невеликого спортивного позашляховика або квадроцикла. Однак на останньому неможливо переміщатися по трасах для загального застосування, а на баггі ви можете переміщати практично по будь-яким видам доріг. Сьогодні не дарма послуга прокат і оренда квадроциклів і баггі так затребувана. Широка рама, надійна колісна база, знижений центр ваги - завдяки всьому цьому баггі легко управляти, і воно є абсолютно безпечним засобом для переміщення, зокрема для тих, кому він призначений:

  • пісок,
  • бездоріжжя,
  • лісові масиви,
  • дрібні річечки і багато іншого.

Новітні та в той же час досить потужні пройдисвіти, ми спеціально додали для вас універсальну техніку, яка ідеально підходить під будь-які види водіння. Бажаєте відриватися від переслідувань і відчути себе у вигляді Божевільного Макса? Можете подолати бездоріжжя в адреналінових драйви, крізь бруд і пісок можете бути швидше своїх ворогів. Можете пройти дорогу входячи на високій швидкості в крутих і можете попередити сильні замети. І тоді прокат баггі Київ опиниться популярною послугою серед багатьох верств населення.

Бажаєте поспостерігати за пейзажами, спокоєм і розслаблено долати бездоріжжя? Все це просто. Баггі затишно можуть провозити вас як по витонченим пейзажам, так і по вибоїстих трасах. Чудовий вид транспорту для прогулянки з дітьми.

Переваги прокату баггі

Баггі є легким спортивним позашляховиком для переміщення по піску і різноманітним бездоріжжя. Тобто це щось середнє між квадроциклом і автомобілем. Прокат квадроциклів Київ - це можливість скористатися наступними перевагами даного виду транспорту:

  1. Баггі мають надійну металеву раму і 4-х точкові ремені безпеки, за допомогою яких набагато збільшується психологічне зручність і безпеку водія;
  2. Баггі з сертифікатами мототранспортних засобів, тобто на них ви можете легко переміщатися по трасах загального прямування. Лише для цього потрібно пройти реєстрацію транспортного засобу в ГИБДД і володіти правами класу А. Якщо ж переміщення виявиться організовано по бездоріжжю або в лісових масивах, водійські права не стануть в нагоді.
  3. Баггі володіють великою колісною базою і низьким центром ваги, через що виходить відмінна надійність.

На сьогоднішній день баггі набирають величезну затребуваність як екстремальне транспортний засіб для активного дозвілля та хобі, з цієї причини просто нерозумно не використовувати таку можливість для проведення власного бізнесу на послуги оренда квадроцикла Київ. Через те, що баггі є новинку на ринку, вона має всі змогу гарантувати істинний ажіотаж на ринку навіть без особливих реклам.

На сьогоднішній день прокат квадроциклів ціна доступна для кожного. Подорож виявиться реалізовано групою або удвох по прокладеному заздалегідь шляху проходження під керівництвом досвідчених інструкторів, який пояснить Критерії оренди, може проконсультувати техніки безпеки і, при потребі, може навчити управляти таким популярним видом транспортного засобу, як баггі. Необхідно дати охоронні засоби: шоломи, рукавички, окуляри.

ru Russian
X