Новий рік з Party BUS

Шукаєте, де провести новий рік?

З нами він стане незабутнім !!

Зовсім скоро настане новий 2020 рік! І природно у вас вже стоїть відкрите питання, де відсвяткувати цю чудову подію. Можливо, саме Вам доручили організувати корпоратив або ваші друзі вважають, що Ви краще за всіх впораєтеся із завданням знайти те саме місце, де відсвяткувати Новорічну ніч! І адже погодьтеся, це досить непросте завдання !? Ціни на меню не виправдано завищені, шоу - програма не зрозуміла, та й не зрозуміло яка компанія може опинитися поряд з Вами!

Але, не поспішайте засмучуватися! Вихід є! Забронюй паті бас на Новорічну ніч, і ти отримаєш унікальну пропозицію! Тут можна все! Індивідуальна шоу - програма, яка враховує будь-які ваші побажання (музика, конкурси, караоке), тільки ваша компанія всередині (ніяких черг для того, щоб заспівати в караоке, ніяких п'яних «сусідів»), повністю свій алкоголь і закуски (звичайно ж, якщо є необхідність - ми готові взяти на себе вирішення цього питання), і унікальні маршрути з можливістю відвідати найкрасивіші місця нашої столиці!

Повірте, немає нічого важкого в організації новорічного корпоративу! Досить просто звернутися до творчої команді професіоналів, яка організує найкращу зустріч Нового Року 2020! І всі ваші друзі або колеги будуть в захваті, будуть дякувати Вам за таке свято! 2020 рік, рік, коли всі намагаються йти в ногу з часом - замовляй патібас, будь в тренді!

нулю

АКЦІЇ ТА ПОДАРУНКИ

нулю

БАРНА СТІЙКА

нулю

ПЛАЗМОВІ панелі

нулю

40000 ПІСЕНЬ В КАРАОКЕ

нулю

ЛАЗЕРНЕ ШОУ

нулю

ПОТУЖНИЙ ЗВУК

нулю

КЛІМАТ КОНТРОЛЬ

нулю

ПРОФЕСІЙНИЙ ВЕДУЧИЙ

ru Russian
X