Організація корпоративної вечірки

 

ПЛАНУЄТЕ КОРПОРАТИВ?

ВИ ПОТРАПИЛИ ЗА ПОТРІБНОЮ АДРЕСОЮ

Набридло гуглити і шукати, де ж провести корпоратив?

 
 

Корпоратив! Корпоратив? .. Ваш шеф, із задоволеною посмішкою повідомляє всім присутнім про те, що скоро корпоратив! Оплески, оплески, навколо всі посміхаються - Але! Всі знають, що ідея, місце і все організаторські питання ляжуть на ваші «творчі», і взагалі Ви СУПЕР ... все встигнете організувати, так щоб всім дуже сподобалося, а якщо ні ... ну так ... заклюють ...

 
 

І тут починається найцікавіше! Поки на каву брейку все навколо обговорюють, що надіти, хто що буде пити, і згадують кумедні моменти з минулого корпоративу, Ви гуглити!

 

Обід, ви - гугл! Всі збираються додому, а ви - гугл! Тому що часу залишилося небагато, тому що навколо все зайнято, тому що навіть знайомий ведучий не може взяти Ваше замовлення, тому як ця дата вже зайнята! Але ж є ще сотні інших питань!

 

Але ... тут в вашу голову приходить думка! Потрібно знайти компанію, яка всім займається комплексно! Чи знайде місце, придумає ідею, підбере ведучого, розробить запрошення, і взагалі вирішить всі Ваші запитання! Ви вводите в рядку вашого пошукача «організація корпоративу під ключ», відкриваєте першу посилання ... і ...! І знову впадаєте в ступор! Адже прайс завищений в два три рази, тому як послуги івент-агенції не з дешевих!

 
 

НАБРИДЛИ АГЕНЦІЇ, ЯКІ НАВІТЬ НЕ ЗНАЮТЬ, ЩО ПРОПОНУЮТЬ?

 
 
 
 
 

Організуйте корпоратив в PARTY BUS

У НАС ЗАВЖДИ КРАЩЕ !!!

 
 
 

Але, вихід є! Зверніться в нашу компанію! Адже ми не типове івент агенство, робота яких зазвичай полягає в тому, щоб просто продзвонити список контактів! Ресторани, де вони частіше за все не були, провідні, роботу яких вони навіть не бачили! У нас свій штат ведучих, які проходять комплексно навчання, наші патібаси ми знаємо вздовж і поперек, бачимо їх щоранку, при щоденної перевірки їх на працездатність! Ах да, ви ж ще напевно не зрозуміли, що таке патібас !? Патібас - це розважальний комплекс на колесах, де є все і навіть більше! Караоке, диско зона, лаунж зона, персональний дж / провідний, власний бармен, і це все, до речі, тільки для вас, інших гостей природно не буде! На вибір: ваші закуски і алкоголь або ж наш кейтеринг партнер!

 
 

На наступних зборах Ви презентуєте своїм колегам цю ідею, і природно, отримуєте заслужені овації! Ви знову всіх здивували, Вами знову всі задоволені, та ще й на таксі витрачатися не потрібно, для того щоб дістатися до місця проведення корпоративу, адже ми приїдемо до Вас за зручним адресою!

 
 

Отже, все дуже просто, забронюй на корпоратив Патібас - отримай комплексну організацію, професійний і творчий підхід! Чекаємо на ваш дзвінок!

 
 

КОМПЛЕКСНА ОРГАНІЗАЦІЯ

ТІЛЬКИ КРАЩІ І ПЕРЕВІРЕНІ ВЕДУЧІ

АКЦІЇ ТА ПОДАРУНКИ

БУДЬ-ЯКІ РОЗВАГИ

 

© Copyright 2006–2023. All Rights Reserved.

Send