Моторна яхта Princess 50

Вартість оренди Princess 50:

- 500 $ / год (мін. Замовлення - 2 години)
- 4500 $ / добу - без урахування вартості дизпалива (витрата - 80-200 л / год)
- 300 $ - подача до ресторану «Маячок» або «Дніпровської Рив'єрі» (в обидві сторони)

Технічні характеристики:

- довжина: 16 м
- ширина: 4.6 м
- осаду: 1.27 м
- потужність: 1500 к.с.
- пасажиромісткість - до 10 людина
- радіонавігації, радіокерування останнього покоління

Яхта «Princess 50» - розкішна яхта, призначена для річкових і морських прогулянок. На борту є все необхідне для комфорту і безпеки. Вміщує яхта від 6 до 10 людина.

Яхта класу «люкс», що притягає увагу і захоплення своїм сучасним і помітним дизайном. Якщо ви давно мрієте про ідеальний відпочинок на воді, то вас однозначно зацікавить ця VIP-яхта.

На палубі знайдеться місце для любителів як активного, так і пасивного відпочинку. У вашому розпорядженні верхня сонячна палуба з круговим оглядом, знімний навіс, столом і розкішним диваном.

Основна палуба обладнана розкладними столиком і стільцями. Тут можна відпочити від суєти і жаркого сонця, попиваючи прохолодні напої.

Що стосується внутрішнього простору яхти, то воно також відрізняється високим ступенем зручності. Тут є простора кают-компанія з великим диваном і розкладним столом для гучного застілля або спокійного вечері компанії з 10 людина.

На борту яхти також є всі необхідні зручності для довгої прогулянки на воді:

Кухня. Протягом подорожі ви завжди можете скористатися ботів кухнею, обладнаною мікрохвильовою піччю, мийкою, холодильником і необхідним набором посуду.
Також яхта обладнана ванними кімнатами з душовими і гарячою водою.
Каюти. Якщо у вас з'явиться бажання трохи відпочити після купання або ситного обіду, то на цій яхті в вашому розпорядженні буде дві комфортабельні каюти на чотири спальні місця.
При оренді яхти ви зможете користуватися трьома холодильниками, плазмовими телевізорами і кондиціонером.

ru Russian
X