ПРОКАТ ПОВІТРЯНОГО ТРАНСПОРТУ

Незабутні враження

Літак

Літак Аеропракт А 22

Від 3300 грн/год
Пасажиромісткість: 1 + 1 осіб

Замовити

Літак

Літак Аеропракт А-32

Від 3600 грн/год
Пасажиромісткість: 1 + 1 осіб

Замовити

Літак

Літак Piper PA-23 Aztec

Від 12000 грн/год
Пасажиромісткість: 3 пас. Довжина: 8,28 м

Замовити

Літак

Літак LA50

Від 4200 грн/год
Пасажиромісткість: 3 пасажири Довжина: 8,28 м

Замовити

Літак

Літак Cessna 337 Super Skymaster

Від 12000 грн/год
Пасажиромісткість: 5 осіб

Замовити

Літак

Літак Cessna 172

Від 6000 грн/год
Пасажиромісткість: 3 пас. Довжина: 8,28 м

Замовити

послуга

Прогулянка на повітряній кулі

Від 2500 грн/год
Майстер класи - Прогулянки над Києвом

Замовити

Вертоліт

Вертоліт АК1-3

Від 2000 грн/год
Найбільша кількість пасажирів: 2 + 50кг вантажу.

Замовити

Вертоліт

Вертоліт Robinson R66

Від 2000 грн/год
Найбільша кількість пасажирів: 1 + 4

Замовити

Вертоліт

Вертоліт Robinson R44

Від 2000 грн/год
Екіпаж: 1 + 3 чол.

Замовити

Літак

Piper PA-28

Від 4200 грн/год
Пасажиромісткість: 3 пасажири Довжина: 8,28 м

Замовити

Колись повітряний транспорт був задоволенням не для бідних, перельоти могли собі дозволити тільки найбагатші люди. Сьогодні повітряний транспорт на прокат - затребувана і популярна послуга для всіх, хто цінує свій час і бажає отримати неймовірні емоції.

Прокат повітряного транспорту на будь-який смак

Наша компанія Limuzine дозволить виконати будь-яку бізнес-завдання в найкоротші терміни. Для цього у нас є все необхідне: комфортні і безпечні літаки і вертольоти. Повітряні судна забезпечують повну свободу пересування. Вони не залежать від пробок в місті, вірогідності зіткнення з іншими транспортними засобами, і іншими форс-мажорними обставинами, характерними для автомобільного транспорту. Тому оренда вертольота Київ - це відмінний варіант для ділового польоту.

Але це ще не все. Адже оренда легкомоторного літака може подарувати незабутні емоції, якщо скористатися цією послугою для романтичної подорожі, екскурсії. Подібні враження зберігаються в пам'яті все життя, що неможливо оцінювати ніякими засобами і матеріальними благами.

Крім літаків і вертольотів, наша компанія може запропонувати прогулянку на повітряній кулі. Ця послуга припаде до душі романтикам і мрійникам, та й просто допитливим натурам, які обожнюють все нове і цікаве. Види Києва, незабутні картини світанку і заходу - ось що можна побачити на висоті пташиного польоту. Після прогулянки відбувається урочиста посвята в повітроплавці, вручається пам'ятна грамота з дворянським титулом. Природно, такий захід не обходиться без келиха ігристого шампанського.

Вартість прокату

Ми пропонуємо нашим клієнтам великий вибір повітряного транспорту на прокат. Це вертольоти AK1-3, Robinson R44, Robinson R66, літаки Cessna 172 Skyhawk, Piper PA-23 Aztec, Piper PA-28 Cherokee, LA50, Cessna 337, аеропракт А-22, А-32.

Прокат вертольота Київ ціна варіюється і залежить від конкретної моделі транспорту. В середньому оренда вертольота годину обійдеться в 2000 гривень. Наші фахівці проконсультують вас з усіх питань і підкажуть, якою моделлю вертольота варто віддати перевагу для найкращого задоволення ваших потреб.

Оренда літака ціна досить демократична, завжди можна підібрати підходящий для вас варіант. Вартість прокату літака знаходиться в межах 4200-12000 гривень за годину, але всі умови краще обговорити індивідуально. Наші менеджери завжди підкажуть вам найбільш вигідний в усіх сенсах варіант прокату, який вирішить ваші завдання, але одночасно з цим дозволить заощадити. Наша компанія йде назустріч клієнту і пропонує сплатити послугу частинами. Ви зможете відпочивати вже сьогодні, а оплачувати оренду потім.

Політ на Аеропракт А-22 або А-32 подарує незабутні відчуття. Ці надлегкі літаки дозволяють в повній мірі намилуватися прекрасними видами завдяки кабіні з великою площею скління. Такий транспорт дає можливість сповна насолодитися природою і відчуттям польоту, забути всі побутові проблеми і труднощі. Вартість прокату стартує від 3600 гривень на годину.

Скориставшись послугами компанії Limuzine, ви зрозумієте, що лише професіонали своєї справи здатні забезпечити дійсно якісне надання послуг. Ми працюємо для наших клієнтів, і прагнемо забезпечити максимальний комфорт і задоволення потреб кожного.

© Copyright 2006–2023. All Rights Reserved.

Send