ПРОДАЖ БІЗНЕСУ

Ви бажаєте купити новий бізнес?

Пропонуємо вам унікальний бізнес, повністю запатентований бізнес! Незаперечним докази наших слів — патібаси та лімузини, що постійно курсують Києвом! Ми працюємо кожен день, і вдень та вночі, 24/7!

Отже, що ж ми готові Вам запропонувати:
- 12 мобільно-розважальних комплексів побудованих на основі таких автобусів як : Man, Mercedes, Volvo, Ford і інші! (Vegas - bus, Manhattan - bus, Diamond - bus, Golden Prime - bus, Move&Play - bus, Avatar - bus, Game - bus Infinity, Miami - bus, Silver - bus і тд). Більшість з яких єдині у своєму класі у всьому світі!
- Спец транспорт: Monster Truck (3 шт), Monster Buggy, Аква-лимузин, Party- амфібія.
- Велика кількість лімузинів (найбільш затребувані моделі на ринку Mercedes 221 s - class, Dodge Challenger, Mercedes Gelandewagen, Hummer, Lincoln, Ford Mustang, Chrysler, Excalibur, Infinity QX56, Volga GAZ - 21 і інші. Автопарк повністю дозволяє задовольнити будь-який запит клієнта!
- Загальна к-ть техніки більша за 40ка одиниці!
- офісне приміщення повністю обладнане і готове до роботи. (персонал (3 менеджери, бухгалтер, it- фахівець, юрист, маркетолог), меблі, комп'ютера і комплектуючі, стелажі)
- Лаунж - кафе повністю обладнане і готове до роботи (меблі, персонал, устаткування, апаратура для проведення вечірок до 50 чоловік, списку постачальників)
- Майданчик для проведення дискотеки і пінної вечірки до 200 чоловік, повністю обладнане, готові до сезонної роботи ( необхідна апаратура, підлогове покриття штучною травою, пінна гармата з додатковими місткостями, батут, 2 басейни, настільний теніс, декоративні лавки)
- Авто-миття на 2 великі бокси з адміністратором і персоналом. Повністю функціонує із зимовим опалюванням (постачальники постійні клієнти).
- Бокс під столярний - малярні роботи.
- Склад. Використовується під продукцію, яка продається додатково на патибасы.
- 2 житлових кімнати 2 будиночки для проживання персоналу обладнані ліжками і необхідними меблями.
- Вишка охоронна
- СТО. Повністю обладнане і готове до роботи (підйомники, необхідний інструмент). Використовується для виробництва нової техніки і обслуговування поточної. Є увесь необхідний ресурс для роботи як повноцінне СТО під клієнта.
- Ангари для ремонтних робіт. Використовується для спорудження нової техніки.
- Технічне приміщення завгоспа 2 приміщення складу. Використовується для зберігання усього необхідного по обслуговуванню лімузинів і патибасов.
- Персонал. 27 чоловік - механіки, електрики, салонщики, охоронці, прибиральники, мийники, адміністратори, менеджера.
- Арт персонал. 17 що ведуть 14 барменів
з досвідом роботи більше року. На додаток, усі прописані програми проведення в пати басі, квесты, конкурси, і тд.
- Загальна к-ть персоналу 50 чоловік
- Список партнерів що реально надають замовлення.
- Список постачальників усього необхідного контакт лист.
- Юридична документація (свідоцтво на знак товарів і послуг, патенти на корисну модель (пати бас, диско бас, мобільно-розважальний комплекс на колесах, мобільно-розважальний комплекс на колесах підвищеної прохідності, ліцензія на перевезення, торгова марка)
- Список партнерів по оренді седанов, водного і повітряного транспорту, так само величезні бази контактів клієнтів фірми
- 1 Га території яка використовується для стоянки транспорту
- Список потенційних замовників на виготовлення унікальної техніки. Переговори з якими знаходяться в активній фазі.
- Генеральний план по розвитку бізнесу на найближчі 5 років!
- Список підрядників які потрібні для роботи компанії (з багатьма працюємо на вигідних ексклюзивних умовах).

 

Вражені? Повірте, це лиш малий перелік того, що змогли перерахувати. Компанія працює вже більше 10 років, кожен наступний рік роблячи успішніше, ніж попередній.
Наберіть наш номер телефону і ми влаштуємо Вам захоплюючу екскурсію, яка нікого не зможе залишити байдужим, адже наш бізнес не тільки вигідний фінансово, але ще і приносить естетичне задоволення своєму власникові!

© Copyright 2006–2023. All Rights Reserved.

Send