ХОЧЕТЕ ВЛАШТУВАТИ НАЙКРАЩЕ СВЯТО — ЗАМОВТЕ ОРГАНИЗАЦІЮ СВЯТА В LIMUZINE&PARTYBUS

Кожне свято, проведене у нас — витвір мистецтва!!!

Компанія «PartyBus&Limuzine» пропонує абсолютно новий рівень організації дитячого дня народження будь-якого формату, і найголовніше повний супровід і допомогу у вирішенні всіх питань! День народження вашої дитини — це особливий день, не тільки в житті вашого улюбленого чада, але і хвилюючі моменти для батьків, адже хочеться все організувати оригінально (бо ми з вами прекрасно розуміємо, що з кожним роком здивувати дітей стає все складніше), при цьому, незважаючи на те що ми не звикли економити на дітях, хотілося б ще і не витратити на це всі гроші! Отже, давайте розглянемо кілька варіантів. Дитяча кімната, розважальний центр, квест-кімната, аква парк, ресторан з дитячою анімацією. Як бачите варіантів багато, але у них є один недолік, який об'єднує їх, і змушує витратити багато нервів в день народження своєї дитини, замість того, щоб розслабитися і отримати задоволення за келихом шампанського в колі близьких друзів! Це відповідальність, яку ви несете при перевезенні та безпосередній контроль дітей на локації! Представили, засмутилися?! Не потрібно! Тому що ми пропонуємо вам відмінний варіант для того, щоб позбавити вас від усіх проблем, при цьому за прийнятну суму грошей, організувати вам, напевно, найддивовижніше незвичайне, різнобічне і, найголовніше, якісне і безпечне свято вашій дитині! Так, ми на це здатні! Загальні фрази, скажете? Давайте тепер докладніше. Що ж таке Partybus?

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ — НАЙБІЛЬШ ОЧІКУВАНЕ СВЯТО

Кожне свято, проведене у нас — витвір мистецтва!!!

Partybus — це мультимедійний, розважальний, найголовніше мобільний (так, так ми приїдемо до вас) комплекс на колесах! День народження в Partybus — це 3 людини, які зроблять Ваше свято (так, ви не помилилися, ми дійсно вважаємо день народження вашої дитини і вашим святом теж) незабутнім. Водій з багаторічним стажем водіння, після поїздки з яким, багато наших клієнтів впевнені, що рівень українських доріг набагато вище, ніж є насправді. Ведучий (він же DJ), який не просто проведе стандартний набір конкурсів, а заздалегідь дізнається інтереси вашої дитини, підбере (або ж придумає новий) набір конкурсів, влаштує справжню дискотеку з лазерним шоу, спецефектами і дим машиною, а також влаштує караоке і денс батли! Думаєте цього замало? Тоді можемо запропонувати ще мобільні квести, з відвідуванням безлічі дивовижних локацій нашої столиці, а також Київської області, при цьому ви можете вибирати як готові сценарії, так і існує можливість написання сценарію конкретно під вашу дитину! Бармен, який звільнить вас від необхідності стежити за тим, щоб ваша дитина та її гості були нагодовані і напоєні (до речі, їжу і напої можете приносити свою, а не платити втридорога), а також він буде встигати наповнювати ваш келих шампанським, організує святковий торт, і до кінця поїздки стане кращим другом для вашої дитини! Partybus — це багато додаткових опцій: фотографи, відеооператори, кейтеринг, різні майстер класи, бармен-шоу, хімічне шоу та інше. Partybus — це не івент агентство, тільки тому що ми не любимо це слово, Partybus — це сім'я, колектив друзів, який розуміє, що день народження вашої дитини, це головний день року, Partybus — це компанія девіз якої — безпека і якість, Partybus — це компанія, яка звикла дарувати і отримувати позитивні емоції!


Свято, що запам'ятається


Кращі ведучі Києва


Індивідуальна програма

ЗАМОВИТИ СВЯТО

 

ВИ ЗАКЦІКАВИЛИСЬ?

Ми організуємо вашій дитині незабутнє свято

 

Готові квести


Необмежені веселощі


Професійно складемо програму

ЗАМОВИТИ КВЕСТ

КВЕСТ — КРАЩЕ РІШЕННЯ

Складемо програму за вашими побажаннями

Одна з найпопулярніших розваг останніх років — квест програми різного характеру! А тепер уявіть, що є компанія, яка не тільки запропонує Вам на вибір кілька захоплюючих програм, але і з величезним задоволенням розробить індивідуальниу квест програму, виходячи з Ваших інтересів! Море задоволення, яскраві враження, позитивні емоції, неймовірні загадки, корисні призи! Команда талановитих сценаристів і професійних ведучих, легко, а головне швидко і зі смаком, підбере або ж складе індивідуально для вас, самий незабутній квест у Вашому житті! Зробіть своє свято особливим, дозвольте нам зробити його незабутнім!

© Copyright 2006–2023. All Rights Reserved.

Send