Організація дитячого свята

ХОЧЕТЕ ВЛАШТУВАТИ КРАЩИЙ СВЯТО - ЗАМОВТЕ ОРГАНІЗАЦІЮ СВЯТА В LIMUSINE & PARTYBUS

Кожне свято, проведений у нас - твір мистецтва !!

Компанія «PartyBus & Limuzine» пропонує абсолютно новий рівень організації дитячого дня народження будь-якого формату, і найголовніше повний супровід і допомогу у вирішенні всіх питань! День народження вашої дитини - це особливий день, не тільки в житті вашого улюбленого чада, але і трепетні моменти для батьків, адже хочеться все організувати оригінально (а адже ми з вами прекрасно розуміємо, що з кожним роком здивувати дітей стає все складніше), при цьому, незважаючи на те що ми не звикли економити на дітях, хотілося б ще і не витратити на це все гроші! Отже, давайте розглянемо кілька варіантів. Дитяча кімната, розважальний центр, квест-кімната, аква парк, ресторан з дитячою анімацією. Як бачите варіантів багато, але у них є один недолік, який об'єднує їх, і змушує витратити багато нервів в день народження своєї дитини, замість того, щоб розслабитися і отримати задоволення за келихом шампанського в колі близьких друзів! Це відповідальність, яку ви несете при перевезенні та безпосередній контроль дітей на локації! Представили, засмутилися ?! Не потрібно! Тому як ми пропонуємо вам відмінний варіант для того, щоб позбавити вас від усіх проблем, при цьому за прийнятну суму грошей, організувати вам, напевно, самий незвичайний, різнобічний і найголовніше, якісний і безпечний свято вашому коханому дитині! Так, ми на це здатні! Загальні фрази, скажіть? Давайте тепер докладніше. Що ж таке Partybus?

Partybus - це мультимедійний, розважальний, найголовніше мобільний (так, так ми приїдемо до вас) комплекс на колесах! День народження в Partybus - це 3 людини, які зроблять Ваше свято (так, ви не помилилися, ми дійсно вважаємо день народження вашої дитини і вашим святом теж) незабутнім. Водій з багаторічним стажем водіння, після поїздки з яким, багато наших клієнтів впевнені, що рівень українських доріг набагато вище, ніж є насправді. Ведучий (він же DJ), який не просто проведе стандартний набір конкурсів, а заздалегідь дізнається інтереси вашої дитини, підбере (або ж придумає новий) набір конкурсів, влаштує справжню дискотеку з лазерним шоу, спецефектами і дим машиною, а також влаштує караоке і денс батли! Думаєте цього мало? Тоді можемо запропонувати ще мобільні квести, з відвідуванням безлічі дивовижних локацій нашої столиці, а також Київської області, при цьому ви можете вибирати як готові сценарії, так і існує можливість написання сценарію конкретно під вашу дитину! Бармен, який звільнить вас від необхідності стежити за тим, що ваша дитина і його гості, нагодовані і напоєні (до речі, їжу і напої можете приносити свою, а не платити втридорога), а також буде встигати наповнювати ваш келих шампанським, організовує святковий торт, і до кінця поїздки стане кращим другом для вашої дитини! Partybus - це багато додаткових опцій: фотографи, відеооператори, кейтеринг, різні майстер класи, бармен-шоу, хімічне шоу та інше. Partybus - це не івент агентство, тільки тому що ми не любимо це слово, Partybus - це сім'я, колектив друзів, який розуміє, що день народження вашої дитини, це головний день в році, Partybus - це компанія девіз якої - безпека і якість, Partybus - це компанія, яка звикла дарувати і отримувати позитивні емоції!

незабутнє свято

Кращі ведучі Києва

індивідуальна програма

ЗАМОВТЕ СВЯТО !!! ЗАМОВТЕ СВЯТО !!!

ВИ ЗАЦІКАВИЛИСЯ?

Ми організуємо вашій дитині незабутній день народження
СВЯТО В PARTYBUS СВЯТО В PARTYBUS

готові квести

Необмежена веселощі

Професійно складемо програму

ЗАМОВИТИ КВЕСТ !! ЗАМОВИТИ КВЕСТ !!

Одне з найпопулярніших розваг останніх років - квест програми різного характеру!
А тепер уявіть, що є компанія, яка не тільки запропонує Вам на вибір кілька захоплюючих програм, але і з величезним задоволенням розробить індивідуальну квест програму, виходячи з Ваших інтересів! Море задоволення, яскраві враження, позитивні емоції, неймовірні загадки, корисні призи! Команда талановитих сценаристів і професійних ведучих, легко, а головне швидко і зі смаком, підбере або ж складе індивідуально для вас, самий незабутній квест у Вашому житті! Зробіть своє свято особливим, дозвольте нам зробити його незабутнім!

ru Russian
X