Парусна яхта Montechristo

Вартість оренди:

до 8 гостей:
- 1300 грн. / Перша година
- 800 грн / год наступні години

до 12 гостей:
- договірна

3 денний тур по Дніпру:

  • 21000 гр. для 2 пасажирів
  • 30000 гр. для 4 пасажирів

Запрошуємо на захоплюючу прогулянку під вітрилом по Дніпру на комфортабельній чотирнадцятиметрової яхті «Монтекрісто».

Яхта знаходиться в 65 км від Києва (година їзди на автомобілі) на Канівському водосховищі. Загальна місткість яхти - до 12 гостей.

«Монтекрісто» - одна з найбільших яхт на Дніпрі і найбільша вітрильна яхта на Канівському морі. Має найпросторішу і містку кают-компанію серед яхт подібного розміру і найбільшу площу вітрил по Києву і області (як мінімум). За великим столом вільно розміститься до 10 людина, є майданчик для танців в салоні. Яхта надійна, зі сталі, якщо важлива безпека.

Це сімейне судно, завжди чистота і затишок і наші гості це цінують! Яхті подібного розміру потрібен простір для ходьби під вітрилом, а не імітація на двигуні, як би нам довелося це робити в Києві. Ми обійшли весь Дніпро і можемо сказати, що Канівське море найкрасивіше водосховище на Дніпрі! Заповідна зона без промисловості з красивими берегами, лісом і горами, дістатися до яких можна лише на водному транспорті. Тому орендуючи нашу яхту, Ви даруєте собі незабутній відпочинок під вітрилом, насолоджуючись чистим повітрям і красивими незайманими пейзажами в дусі екотуризму.

Повноцінний відпочинок, за межами міста, стане гідною компенсацією за подолану відстань від Києва до Переяслав-Хмельницького. При бажанні можна залишитися на ніч або замовити їжу прямо на яхту в чудовому готелі-ресторані поруч з яхт-клубом. Це смачно і за цілком демократичною ціною. Нашим гостям ресторан робить приємну знижку при замовленні їжі на яхту або на проживання в готелі.

ru Russian
X