Про компанію

«Party Bus» - це не лише новий формат бізнесу, а й розуміння свята.
Для наших гостей ми передусім доставлення щастя й задоволення.

Наша ціль – робити людей щасливішими.


Доброго дня!

У чому перевага «Party Bus», у порівнянні з іншими компаніями, івент-агенствами? Так це – у мобільності, креативності, ексклюзивності, комплексності організації свята.
У перевагах святкування у Паті Басах уже переконалися десятки тисяч наших гостей, яких ми, безперечно, вважаємо своїми друзями, які зі свого боку, радять нас своїм рідним та близьким. Для нас це – найбільший комплімент.


 


Ми не зупиняємося на досягнутому, адже популярність і бажання креативно відсвяткувати пам’ятні дати у наших людей лише зростає. Як і в геометричній прогресії зростає наш автопарк. На сьогодні він налічує понад 40 унікальних транспортних засобів, серед яких Паті Баси для усіх видів розваг: Монстр-машини, аквалімузин та вишукані лімузини, прогулянка на яких стане чудовим доповненням до будь-якого свята!

Наш продукт – ексклюзивний та цікавий, тому багато людей мріють відсвяткувати у Паті Басі особливу подію. З кожним днем кількість клієнтів зростає не лише у Києві, а й в інших містах України. Передусім завдяки істинним поціновувачам креативу. У регіонах все більше й більше охочих придбати нашу франшизу, і ми з радістю, надаємо таку можливість, до того ж ми будуємо нові «винаходи» на замовлення для компаній та приватних осіб, аби кожен житель України мав можливість насолодитися неперевершеними досягненнями технічного прогресу.


 


 


Власник та засновник компанії «Party Bus», Олександр Душко, свій перший Паті Бас побудував, як аналог «свято, у ресторані, караоке, дискотеки на колесах, будь-де та будь-коли» зараз компанія зросла до масштабів нового формату відпочинку не лише для українців, а й іноземних гостей.

Розваги на борту «Party Bus» – це завжди креативно, весело та емоційно! Тисячі клієнтів уже встигли відсвяткувати свою особливу подію у Паті Басі та відчути усі переваги святкування. Бо ми беремо на себе не лише креативну частину, а усі організаційні моменти, постійно вигадуємо цікаві програми та пропозиції для гостей.


Серед широкого вибору ексклюзивної техніки «Party Bus» хочеться зазначити «Party Bus Infinity» – мультимедійний комплекс, оснащений 14-ма телевізійними екранами, на яких транслюються обрані гостями пейзажі, що додатково ще й має функцію ресторану та караоке й з легкістю трансформується у «Game Bus Infinity» – ігровий зал, де 28 осіб можуть одночасно грати в PlayStation 4 з відмінним звуком і світлом.

Усі Паті Баси відрізняються: компактністю, комфортом, можливістю поєднати святковий захід з екскурсією по місту та, звичайно, особливою святковою програмою для кожного свята.

Колекція представлена широким вибором ексклюзивної техніки, серед якого – «Monster Buggy». У порівнянні з іншими транспортними засобами компанії це – абсолютно інші емоції, адже, коли водій у костюмі справжнього монстра везе всю компанію по бездоріжжю, адреналін зашкалює!

Компанія «Party Bus» активно розвивається, відповідно зростає і команда компанії. Водії, техніки, ведучі, усі – професіонали своєї справи, які щиро люблять те, чим займаються, тому якість та комфорт гарантовані!

Компанія «Party Bus» – надійний партнер та генератор креативних ідей, які допоможуть незабутньо провести захід, свято на будь-який смак.

Чекаємо на вас, з любов’ю, «Party Bus»!

© Copyright 2006–2023. All Rights Reserved.

Send