Замовити Party Bus у Києві


Вітаємо! Більше не потрібно шукати місце для проведення свята! Свято приїде до Вас! Наш унікальний продукт-це найкраще рішення в будь-якому випадку! Зручно і безпечно, незвично і мобільно! Якщо Ви тут, значить все точно вийде!


Патібас

DanceBus MANHATTAN

Від 1700 грн/год
Місць: до 30 Колір: Multicolor

Замовити

ексклюзив

Перший в світі Аква лімузин !!

Від 3000 грн/год
Місць: 8 Колір білий

Замовити

Патібас

Game Bus Infinity

Від 4500 грн/год
28 PlayStation & TV Panel

Замовити

новинка-монстр

MONSTER BUGGY

Від 1300 грн/год
12 місць

Замовити

ПатіМонстр

PartyBus Monster Truck

Від 3800 грн/год
12 посадочних місць

Замовити

новинка

Monster Truck "Transformer"

Від 2000 грн/год
колір синій, 8 місць

Замовити

Патібас

Diamond PartyBus

Від 1700 грн/год
Місць: до 30 Колір червоний

Замовити

ЛімоБас

ЛімоБас Ford F-650

Від 4000 грн/год
Місць: 32 максимально Колір білий

Замовити

Патібас

Патібас Avatar

Від 2500 грн/год
Місць: 17 Колір білий

Замовити

Патібас

Патібас Golden Prime

Від 1700 грн/год
Місць: до 30 Колір: чорний / золотий

Замовити

Патібас

Патібас Monster Truck

Від 3800 грн/год
12 посадочних місць

Замовити

Патібас

Патібас Move & Play

Від 1700 грн/год
Місць: до 30 Колір чорний

Замовити

Патібас

Патібас Silver

Від 2999 грн/год
Місць: до 40 Колір: сріблястий

Замовити

Патібас

Патібас Vegas

Від 1700 грн/год
Місць: до 30 Колір білий

Замовити

ексклюзивна програма

Танковий Біатлон

Від грн/год
УНІКАЛЬНА розвага

Замовити

PartyBus

Miami VIP

Від 4000 грн/год Мін. замовлення 10000 грн/год
До 100 чоловік

Замовити

Амфібія

PartyАмфібія

Від 3000 грн/год
18 чол

Замовити

Чому у Києві так популярна послуга - прокат party bus?

Організовуючи дня народження, дівич-вечорів або будь-якого іншого заходу, ми ставимо перед собою мету зробити захід якомога більш яскравим і незабутнім для багатьох. Звичайні рішення як відвідування нічних клубів або ресторанів не залишать після себе відмінних емоцій на тривалий час. Для планування свята зміг зробити яскраве враження на кожного запрошеного, радимо вам скористатися популярною послугою party bus київ - це транспортний засіб, який в собі зберігає такі опції як автобус і лімузин.

з'ясуємо головні переваги послуги цього типу, і з'ясуємо, яка фірма змогла завоювати затребуваність і повагу відвідувачів в цій області.

переваги парті басу

Тебе цікавить прокат party bus Київ і ціна? Тоді ти не схибив адресою. У цій компанії тебе чекають численні гідності. Розглянемо пару з них:

  • класний party bus замовити можна в чудовому стані. Будь-яких прокурених салонів і плям від попередніх свят: до тебе прибуде абсолютно новенький яскравий золотий автобус з панорамним каркасом;
  • індивідуальний підхід - так як нам відомо, що кожен людина різна і будь-який захід теж має проходити неповторно. Можете вибрати день, час, куточок, шлях пересування, комплекс нових послуг, дизайн патібаса і навіть музичний супровід і тип шампанського. У тебе є нові вимоги? Скажи менеджеру компанії, коли ти вирішиш замовити party bus Київ;
  • VIP-обслуговування є першокласним і інакше неможливо пояснити. На сьогоднішній день party bus в оренду є гарантією того, що автобус приїде якомога раніше, менеджери можуть допомогти вибрати відмінний шлях пересування і можуть розповісти про всі послуги, водій виявиться дуже пунктуальним, терплячим, послужливим, а DJ, бармен, вас постійно будуть знімати фотографи, щоб від цього заходу у вас залишилися лише приємні спогади.
  • Багато нових послуг - для тих, хто не любить компроміс. Їх чекає професійний фотограф, відеооператор, дизайн патібаса за допомогою живих квітів і куль, живими голубами, багато шампанського і кошики з фруктами, тобто, все і відразу, щоб захід протікало яскраво постійно.
  • Доступні розцінки на оренду такого універсального транспортного засобу за доступну ціну. До того ж, ціна паті-автобуса складається з усіх обладнань всередині. А ще, ти зумієш приносити власний алкоголь і їжу, а безліч розпродажів, спеціальні акції та різні презенти можуть зробити послугу автобуса для свята ще більш яскравою і вигідною з фінансової точки зору.
  • Величезна кількість знижок, особливих розпродажів і різних презентів - за що? За все, що завгодно: за швидке бронювання, за 4 години прокату, за те, що тобі відома секретна фраза і просто в подяку за те, що ти зупинив свій вибір на даній компанії. Наприклад, можеш звернутися до нас сьогодні - і ти зможеш отримати знижку на 20 відсотків на будь-які види послуг нашої компанії.

Який би захід ви ні запланували - ДР, весілля, корпоративна вечірка або ділова зустріч - прокат party bus виявиться до речі.

© Copyright 2006–2021. All Rights Reserved.

Send