Замовити Party Bus в Києві

Більше не потрібно шукати місце для проведення свята! Свято приїде до Вас! Замовити патібас в Києві це найкраще рішення в будь-якому випадку! Зручно і безпечно, незвично і мобільно! Якщо Ви тут, значить все точно вийде!

екстрим-ексклюзив

MONSTER BUGGY
RIK_9132

екстремальна новинка

Місць: 12

DanceBus

MANHATTAN
Dancebus outdoor

Доступний пакет VIP Premium.

У вартість включено все! Місць: до 30 людина

Партія автобусів

MONSTER TRUCK
Monster-truck

Комплектація VIP Premium

Місць: 12

Game Bus

INFINITY
DSC01117

НОВІТНІЙ ЕКСКЛЮЗИВ

14 телевізорів і PlayStation

Партія автобусів

GOLDEN PRIME
Патібас GoldenPrime

Паті-бас Преміум-класу, тільки краще!

Колір: золотий Місць: до 30

Партія автобусів

АВАТАР
Патібас Avatar

АКЦІЯ!

Можливий трансфер в половину вартості! Розглядаємо індивідуально!

Партія автобусів

VEGAS
Патібас Vegas

ЛАС-ВЕГАС ДЛЯ ВАС !!

Місць: 30

Партія автобусів

MOVE & PLAY
photo5217831656696687413

Неймовірні розваги !!

Колір: чорний Місць: до 30

ЛімоБас

FORD F650 LIMO
Форд F650

Від 1000 гривень за годину

Місць: 32, Колір: білий.

Партія автобусів

DIAMOND
4

НЕЙМОВІРНА НОВИНКА

Місць: 30

Партія автобусів

СРІБНИЙ СТАТУС
006A845132

Від 1350грн за 1 годину

Місць: 50

ексклюзив

АКВА ЛИМУЗИН
вода

ЕКСКЛЮЗИВ

Встигніть замовити першим !!

Хочете урізноманітнити ВЕЧІРКУ

ВІДМІННИЙ ВИБІР - Піньята

Чому в Києві так популярна послуга - прокат party bus?

Організовуючи дня народження, дівич-вечорів або будь-якого іншого заходу, ми ставимо перед собою мету зробити захід якомога більш яскравим і незабутнім для багатьох. Звичайні рішення як відвідування нічних клубів або ресторанів не залишать після себе відмінних емоцій на тривалий час. Для планування свята зміг зробити яскраве враження на кожного запрошеного, радимо вам скористатися популярною послугою party bus київ - це транспортний засіб, який в собі зберігає такі опції як автобус і лімузин.

З'ясуємо головні переваги послуги цього типу, і з'ясуємо, яка фірма змогла завоювати затребуваність і повагу відвідувачів в цій області.

Переваги парті баса

Тебе цікавить прокат party bus Київ і ціна? Тоді ти не схибив адресою. У цій компанії тебе чекають численні гідності. Розглянемо пару з них:

  • класний party bus замовити можна в чудовому стані. Будь-яких прокурених салонів і плям від попередніх свят: до тебе прибуде абсолютно новенький яскравий золотий автобус з панорамним каркасом;
  • індивідуальний підхід - так як нам відомо, що кожна людина різний і будь-який захід теж має проходити неповторно. Можете вибрати день, час, куточок, шлях пересування, комплекс нових послуг, дизайн патібаса і навіть музичний супровід і тип шампанського. У тебе є нові вимоги? Скажи менеджеру компанії, коли ти вирішиш замовити party bus Київ;
  • VIP-обслуговування є першокласним і інакше неможливо пояснити. На сьогоднішній день party bus в оренду є гарантією того, що автобус приїде якомога раніше, менеджери можуть допомогти вибрати відмінний шлях пересування і можуть розповісти про всі послуги, водій виявиться дуже пунктуальним, терплячим, послужливим, а DJ, бармен, вас постійно будуть знімати фотографи, щоб від цього заходу у вас залишилися лише приємні спогади.
  • Багато нових послуг - для тих, хто не любить компроміс. Їх чекає професійний фотограф, відеооператор, дизайн патібаса за допомогою живих квітів і куль, живими голубами, багато шампанського і кошики з фруктами, тобто, все і відразу, щоб захід протікало яскраво постійно.
  • Доступні розцінки на оренду такого універсального транспортного засобу за доступну ціну. До того ж, ціна паті-автобуса складається з усіх обладнань всередині. А ще, ти зумієш приносити власний алкоголь і їжу, а безліч розпродажів, спеціальні акції та різні презенти можуть зробити послугу автобуса для свята ще більш яскравою і вигідною з фінансової точки зору.
  • Величезна кількість знижок, особливих розпродажів і різних презентів - за що? За все, що завгодно: за швидке бронювання, за 4 години прокату, за те, що тобі відома секретна фраза і просто в подяку за те, що ти зупинив свій вибір на даній компанії. Наприклад, можеш звернутися до нас сьогодні - і ти зможеш отримати знижку на 20 відсотків на будь-які види послуг нашої компанії.

Який би захід ви не запланували - ДР, весілля, корпоративна вечірка або ділова зустріч - прокат party bus виявиться до речі.

ru Russian
X