всі послуги

нулю

ПРОФЕСІЙНЕ ВІДЕО

Компанія Limuzine.kiev.ua пропонує послуги професійного відео оператора - якісно знятий і змонтований фільм, який розповість про ваше свято.
нулю

ПРОФЕСІЙНИЙ ФОТОГРАФ

Компанія Limuzine.kiev.ua пропонує послуги фотографа - якісна фотосесія, професійне обладнання, обробка фото
нулю

ПРОВІДНІ, аніматори, DJ І MC

Компанія Limuzine.kiev.ua пропонує послуги провідних і аніматорів. Найвеселіші в Києві аніматори і Ведучі - якісно проведемо ваше свято - море вражень і емоцій
нулю

КЛОУНИ І Комік

Компанія Limuzine.kiev.ua пропонує послуги артистів оригінального жанру - до ваших послуг веселі клоуни та коміки, які розважать ваших гостей і піднімуть їм настрій
нулю

АРТИСТИ І МУЗИКАНТИ

Компанія Limuzine.kiev.ua пропонує послуги артистів і музикантів - професійний виступ для вас і ваших гостей. Якісна музика для вашої вечірки
нулю

фаєр ШОУ

Компанія Limuzine.kiev.ua представляє - запальне представлення найкращих артистів жанру. Вражаюче фаєр шоу від професійних артистів
нулю

ШОУ МИЛЬНИХ БУЛЬБАШОК

Ми представимо вам і вашим гостям ексклюзивне, зачаровують видовище від кращих артистів Києва. Шоу мильних бульбашок в Partybus шоу яке ви запам'ятаєте надовго.
нулю

СТРИПТИЗ

Який парубочий або дівич-вечір без запального стриптизу. Професійні стриптизери, чоловічий і жіночий стриптиз - вражаюча феєрія пристрасті в Partybus.
нулю

гелієвими кульками

Компанія Limuzine.kiev.ua пропонує прикрасити ваш свято справжньої кольоровий веселкою - безліч кульок заповнює Partybus.
нулю

світяться ШАРИКИ

Компанія Limuzine.kiev.ua пропонує прикрасити ваш свято справжньої яскравою кольоровою веселкою - розквіт ніч вогнями - яскраві летять в повітрі кульки подарують море вражень.
нулю

НЕБЕСНІ ЛІХТАРИКИ

Запустіть в небо повітряні ліхтарики - яскраві, що світяться подарують вам і вашим гостям море вражень. У нас є небесні ліхтарики різних форм, розмірів і кольорів.
нулю

Піньята

Справжня окраса дитячої вечірки, яке порадує і дорослих. У нас величезний вибір найрізноманітніших Піньята, будь-якої форми і на будь-який смак.

Хочете замовити додаткові послуги?

або ДУЖЕ ПРОСТО ЗАМОВИТИ ПО SMC

Що вказати в смс:

  1. Назва автомобіля і доп. аксесуарів.
  2. Дата і час подачі.
  3. Точна адреса подачі.
  4. Кількість осіб.
  5. Кількість повних годин роботи і вартість.
  6. Ім'я, прізвище та телефон контактної особи.

СМС відправте на номер: 093 100 06 07 наш фахівець перевірить доступність машини і передзвонить вам для узгодження замовлення!

ru Russian
X