ПАРТНЕРАМ

УНІКАЛЬНІ ПОСЛУГИ В УКРАЇНІ


Доброго дня!

Ми компанія «Limuzine&PartyBus» – лідер у сфері будівництва ексклюзивної техніки преміум-класу в Україні та Європі. А також лідер в організації та проведення ексклюзивних програм розважальної техніки пропонуємо вашій компанії співпрацю на партнерських засадах.18 РОКІВ РОБОТИ ЦЕ:

68 000 ПАСАЖИРІВ

12 ПАТИБАСІВ

16 ЛІМУЗИНІВ

6 MONSTER TRUCK

І ЩЕ 118 ДОСЯГНЕНЬ

 

На сьогодні компанія має понад 20 патентів, сертифікати, ліцензії, рекорди, які підтверджують ексклюзивність техніки, нагороди «Компанія року 2020», дипломи, як свідчення якісного надання послуг та довіри замовників. Наявність підтверджувальних документів за посиланням

Автопарк компанії налічує понад 40 одиниць ексклюзивної техніки: 12 – Паті Басів, 14 – лімузинів, 6 – Monster Truckів, Монстр Лімузин, квадроцикли, Багі, Aqua Limousine (який отримав нагороду в номінації «Перший аквалімузин в Україні»), танки, Апокаліпсис-машина. Повний перелік одиниць техніки за посиланнями: мобільно-розважальні комплекси , лімузини

Тут: МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ НА ВАШІ РЕСУРСИ (фото та відео)

Головний офіс компанії «Party Bus» знаходиться у місті Києві, на вулиці Клеманській, 3 (від центру міста 15 хвилин), з точки зору логістики, має зручне розташування, що забезпечує швидку подачу транспорту (15 хв) до необхідного місця, 30 хвилин до аеропорту «Бориспіль», працюємо щодня 24/7. Наші водії живуть на території бази (вул. Клеманська, 3), тому завжди готові до роботи у будь-який час. Ми єдина компанія, яка має ліцензію Міністерства транспорту України, офіційне працевлаштування співробітників, різні форми оплати (ФОП, ТОВ), власний сервісний центр, автомийка.

Наша компанія співпрацює з партнерами по всій Україні й зацікавлені у співпраці з новими. Ми єдина компанія яка пропонує своїм партнерам 15% з кожного замовлення. Нам довіряють, бо ми відстоюємо інтереси кожного, у нас спільна мета – успішна, прогресивна Україна. Компанія позиціонує себе як туристичний магніт, здатний об’єднати підприємців України для розбудови нашої держави, зробити її туристично привабливою, як для іноземних інвестицій, так і всередині країни. Ми зацікавлені у співпраці з вашою компанією і, зі свого боку, гарантуємо відповідальність, порядність, надійність.

Сподіваємося на плідну співпрацю!
З повагою, компанія «Limuzine&PartyBus»

© Copyright 2006–2023. All Rights Reserved.

Send