Вартість оренди Galeon A5:

- 1200 грн. / Ходової годину

- мінімальне замовлення 1.5 години

Технічні характеристики:

- довжина 6 м
- ширина 2 м
- швидкість 65 км / год
- потужність 140 л / с

Найбезпечніше

Ваша безпека понад усе. Для кожного пасажира катера передбачений окремий рятувальний жилет відповідно до його вагою. При русі катера дотримується швидкісний режим. Вибираються безпечні місця для плавання. Не допускається перевантаження катера. Технічний стан катера відмінне.

Можливість особистого управління катером

Хочете відчути себе капітаном швидкісного катера GALEON A5? Без проблем. Після короткого курсу навігації по Дніпру і управління швидкісним катером Вам довірять штурвал. Ваше управління катером буде відбуватися під наглядом капітана на безпечних ділянках річки.

Маршрути на будь-який смак

За весь час освоєно кілька різних маршрутів. Два з них в північному напрямку і два, в південному. Ви завжди зможете вибрати один з них з урахуванням вашого бюджету і настрою. Про особливості кожного маршруту Вам розповість капітан перед посадкою в катер.

Вечірні прогулянки для пари закоханих

Вечірні прогулянки починаються не задовго від заходу і закінчуються при повній темряві. З настанням сутінків катер переходить на безпечну швидкість. Чарівність вогнів нічного Києва по обидва береги і якісна спокійна музика акустики MARSHALL посилять ваше враження від вечірньої прогулянки. Не забудьте взяти з собою шампанське!

ru Russian
X